Dorian Black Bombs | 60 tabl.| NOWA FORMUŁA!

BLACK BOMBS to trzyetapowe podejście do utraty tłuszczu. Obejmuje najsilniejsze składniki spalające tłuszcz. Tłumi apetyt umożliwiając przestrzeganie diety bez konieczności oszukiwania.

Bezlitośnie rozkłada komórki tłuszczowe, uwalniając je do wykorzystania jako paliwo w krwiobiegu. Black Bombs niweluje głód i poprawia ogólny nastrój, pozostawiając uczucie satysfakcji między posiłkami i łatwość przestrzegania diety.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Dorian Yates
 • szt.
 • 107,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

UWAGA: produkt sprzedawany jest bez kartonowego pudełka widocznego na zdjęciu - tylko w plastikowym słoiczku.

BLACK BOMBS to trzyetapowe podejście do utraty tłuszczu. Obejmuje najsilniejsze składniki spalające tłuszcz. Tłumi apetyt umożliwiając przestrzeganie diety bez konieczności oszukiwania.

Bezlitośnie rozkłada komórki tłuszczowe, uwalniając je do wykorzystania jako paliwo w krwiobiegu. Black Bombs niweluje głód i poprawia ogólny nastrój, pozostawiając uczucie satysfakcji między posiłkami i łatwość przestrzegania diety.

Berberyna jest częścią rodziny alkaloidów. Zwiększa wydzielanie gruczołów trawiennych, stymuluje organizm na poziomie molekularnym, będąc głównym składnikiem regulującym metabolizm. Badania wykazały, że berberyna zmniejsza oporność na insulinę, obniżając poziom cukru we krwi. Ponadto zwiększa ilość glikolizy w komórkach, pomagając organizmowi w rozkładaniu cukru.

Oprócz tych korzyści berberyna spowalnia rozkład węglowodanów. Krótko mówiąc, proces ten w naturalny sposób da ci więcej energii w ciągu dnia.

Capsicum działa stymulująco na metabolizm, przyspieszając utlenianie tłuszczu, a tym samym zwiększając szybkość rozkładu tłuszczu w organizmie. Udowodniono, że zmniejsza apetyt, a jednocześnie zmniejsza bóle brzucha i wzdęcia, ponieważ jest naturalnym środkiem przeciwzapalnym.

Teakryna ma działanie podobne do kofeiny. Pobudza układ nerwowy, podnosząc poziom świadomości i energii. W przeciwieństwie do kofeiny, teakryna nie wpływa na ciśnienie krwi. Działa również jako ochraniacz wątroby, zmniejszając uszkodzenia spowodowane stresem. W połączeniu z kofeiną ich działanie zwiększa się wzajemnie.

Teobromina jest związkiem alkaloidowym, naturalnie występującym w kakao (czekoladzie). Działa stymulująco, wmacniając układ nerwowy - podnosząc świadomość i wzmacniając zdolności poznawcze. Zostało medycznie udowodnione, że może obniżyć ciśnienie krwi poprzez rozszerzenie zwężonych naczyń krwionośnych. Poza tym teobromina może poprawić ogólne zdrowie serca poprzez podniesienie poziomu cholesterolu HDL, powszechnie znanego jako „dobry cholesterol”.

Cholina pomaga obniżyć poziom cholesterolu w twoim organizmie, głównie w wątrobie. Ponadto organizm wykorzystuje cholinę do produkcji acetylocholiny, ważnego rodzaju neuroprzekaźnika, zaangażowanego w pamięć i ruch mięśni.

DL-fenyloalanina jest niezbędnym aminokwasem i budulcem białek. Jest ważnym składnikiem w tworzeniu neuroprzekaźników, takich jak dopamina i epinefryna. W rezultacie wyższy poziom DL-fenyloalaniny może poprawić nastrój, zmniejszyć ból i poprawić ogólną pewność siebie.

Kofeina jest stymulantem ośrodkowego układu nerwowego i najczęściej używanym wzmacniaczem energii na świecie. Kofeina działa jako bodziec dla działań poznawczych i procesów, przez które może przechodzić ludzkie ciało. Poprawia koncentrację, skupienie, koordynację ruchową i ogólny czas reakcji. Wykazano również, że kofeina poprawia wyniki sportowe dla sportów wytrzymałościowych.

Chrom przyczynia się do metabolizmu makroskładników odżywczych i utrzymuje poziom cukru we krwi na normalnym poziomie. Pikolinian chromu ma najwyższą biodostępność ze wszystkich źródeł chromu i może poprawić poziom cukru we krwi poprzez zwiększenie odpowiedzi organizmu na insulinę. Zmniejsza apetyt.

Składniki Shadow Line Blackbombs Dorian Yates:

Wielkość opakowania: 60 tabletek

Wielkość porcji: 2 tabletki

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Zawartość: W porcji 2 tabletki

 • Berberyna HCl 600mg
 • Capsicum 8:1 200mg
 • Dynamina 100mg
 • Teakryna 100mg
 • Teobromina 100mg
 • Cholina (w postaci dwuwinianu) 100mg
 • DL-Fenyloalanina 100mg
 • Kofeina 100mg
 • Chrom (jako pikolinian) 100mg

Zalecane dawkowanie: Zacznij od 2 tabletek dziennie, popijając 250 ml chłodnej wody. Po 3 dniach zacznij stosować 2 tabletki rano oraz 2 tabletki po południu, nie później niż 5 godzin przed snem. Produkt przeznaczony dla dorosłych.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.