Fitmax - bcaa + citrulline | 300g

FitMax® BCAA +Citrulline, to środek spożywczy uzupełniający dietę w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę oraz wzbogacony o JABŁCZAN CYTRULINY. Cytrulina, to aminokwas, który uczestniczy w syntezie hormonu gazowego- tlenku azotu NO i w warunkach wysiłkowych ułatwia jego wytwarzanie.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fitmax
  • szt.
  • 41,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

FitMax® BCAA +Citrulline, to środek spożywczy uzupełniający dietę w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA) – L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę oraz wzbogacony o JABŁCZAN CYTRULINY. Cytrulina, to aminokwas, który uczestniczy w syntezie hormonu gazowego- tlenku azotu NO i w warunkach wysiłkowych ułatwia jego wytwarzanie. Cytrulina jest również podstawowym prekursorem kreatyny. Stosowanie FitMax® BCAA + Citrulline przed rozpoczęciem treningu wpływa na przyrost siły i wydolności podczas treningu. Produkt przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie jako środek ułatwiający rozwój siły i masy mięśniowej.UWAGA! Zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny. Naturalne aromaty.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

1 porcja – 10 g

ZAWARTOŚĆ

1 porcja (10 g)

w 100 g

Wartość energetyczna 117,3 kJ/ 27,6 kcal 1173,0 kJ/ 276,0 kcal
Białko
Węglowodany
Tłuszcz
6,0 g
0,0 g
0,0 g
60,0 g
0,0 g
0,0 g
L-leucyna *
L-izoleucyna*
L-walina*
Jabłczan cytruliny
3,0 g
1,5 g
1,5 g
1,0 g
30,0 g
15,0 g
15,0 g
10,0 g

* BCAA – aminokwasy rozgałęzione

 

 

 

Składniki: L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, proszki owocowe: cytrynowy i grejpfrutowy, jabłczan cytruliny, aromaty naturalne: cytrynowy i grejpfrutowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancje słodzące: aspartam i acesulfam K, substancja zagęszczająca: guma arabska.


Sposób użycia: 1 porcja (10 g proszku -1/2 ubitej miarki FitMax®, załączonej do opakowania lub 2 płaskie łyżki stołowe) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1-2 razy dziennie; przed posiłkiem lub treningiem oraz po treningu lub przed snem. Spożywać zaraz po przygotowaniu. Popić dużą ilością wody (min. 250-300 ml). Produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Produkt, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

Wersja smakowa: Tak
Forma: Proszek
Wielkość opakowania: Do 300 g