Fitness Authority CLA Slim | 90 kaps.

  • Znakomita przyswajalność oraz brak zbędnych dodatków
  • Wpływa na podniesienie termogenezy oraz przyśpieszenie metabolizmu
  • Wspiera nierówną walkę ze "skórką pomarańczową"
  • szt.
  • 29,90 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

FA Nutrition CLA Slim - najwyższej jakości CLA (sprzężony kwas linolowy) w swojej czystej postaci. Formuła wolna jest od zbędnych dodatków, bądź zastrzeżonych kompleksów. Wybierając ten preparat będziesz wiedział za co płacisz, jest to warty swojej ceny produkt! Każda porcja dostarcza do organizm aż 3000 mg CLA, którego wpływ na formę organizmu jest zaskakująco duży. Wykazuje oczywiście pozytywne działanie w kontekście walki ze "skórką pomarańczową", znaną jako cellulit. Jednak warto podkreślić, że sprzyja podniesieniu termogenezy oraz stymulacji metabolizmu, co realnie przekłada się na poprawę szybkości regulacji wagi ciała. Innymi słowy wykazuje kompleksowe właściwości, które odpowiednio wykorzystane mogą znacząco wspomóc Cię w dążeniu do wymarzonej formy.

FA Nutrition CLA Slim - jest to jeden z najczęściej wybieranych typów preparatu, przez wszystkie aktywne fizycznie kobiety. Wynika to z jego szerokiego spektrum działania i pozytywnego wpływu na organizm. Oczywiście najważniejszą kwestią są jego anty-cellulitowe właściwości. Pomaga pozbyć się "pomarańczowej skórki", poprawiając elastyczność skóry oraz przywracając pierwotną jędrność. Oczywiście nie jest to antidotum na wszelkie problemy, jednak zapewnia realne wsparcie w walce o wymarzoną sylwetkę.

Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 3 kaps. Na 1 kaps.
Sprzężony kwas linolowy CLA 80% 3000 mg 1000 mg
w tym CLA 2400 mg 800 mg

 

Składniki: Olej z krokosza (sprzężony kwas linolowy 80%), otoczka kapsułki [żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), woda oczyszczona].

Spożywać 1 kapsułkę 3 razy dziennie, najlepiej po posiłku.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Forma: Kapsułki