FN-X Nutrition CR-3 MAX | 400g

  • zaawansowany kompleks kreatynowy
  • połączenie jabłczanu i chlorowodorku kreatyny z kreatyną bezwodną w skutecznych dawkach
  • zawiera CreaZ® - jedną z najczystszych i najbardziej skoncentrowanych form kreatyny
  • CreaZ® - kreatyna bezwodna to 100% czystej kreatyny
  • 5000 mg najskuteczniejszych form kreatyny w jednej 6 g porcji
  • szt.
  • 89,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

FN-X NUTRITION CR3 MAX CREATINE to zawansowany suplement stanowiący unikatowe połączenie różnorodnych form kreatyny w precyzyjnie dobranych dawkach. Jabłczan i chlorowodorek kreatyny oraz kreatyna bezwodna – określane są przez wielu profesjonalnych sportowców jako jedne z najskuteczniejszych. Zawierają nie tylko bardzo wysokie stężenie kreatyny, ale także wyjątkowo dobrze się rozpuszczają, co ma niebagatelny wpływ na ich wysoką biodostępność. W każdej 6 g porcji FN-X NUTRITION CR3 MAX CREATINE znajduje się aż 5 g 3 skoncentrowanych form kreatyny w proporcjach 50:30:20.

Tworząc 3-CREATINE MATRIX połączono optymalne dawki jabłczanu kreatyny – Tri-Creatine Malate, chlorowodorku kreatyny – Creatine HCl wraz z najczystszą kreatyną bezwodną – CreaZ® Creatine Anhydrous. Dzięki temu uzyskano wyjątkowy stack kreatynowy, który świetnie się rozpuszcza oraz bardzo szybko się wchłania, a zawarte w nim formy kreatyny są bardziej odporne na kwaśne środowisko górnego odcinka przewodu pokarmowego. FN-X NUTRITION CR3 MAX CREATINE to suplement całkowicie wolny od mało skutecznego, wiążącego w mięśniach duże ilości wody monohydratu kreatyny. FN-X NUTRITION CR3 MAX CREATINE zawiera najbardziej skoncentrowaną, wolną od zanieczyszczeń, mikronizowaną kreatynę bezwodną – CreaZ®. Zawiera ona 100% wolnej i gotowej do działania substancji, która bardzo szybko może zostać wykorzystana przez mięśnie do regeneracji zasobów głównego paliwa komórkowego – adenozyno trójfosforanu (ATP).

Filarem 3-CREAINE MATRIX jest świetnie rozpuszczalny jabłczan kreatyny. Ta koniugowana forma chemiczna łączy w jednej cząsteczce kreatynę (75%) oraz jabłczan (25%) – metabolit komórkowy o dodatkowym ładunku energetycznym. Doskonałym dopełnieniem produktu jest chlorowodorek kreatyny, zawierający ponad 78% czystej kreatyny. Ta bardzo efektywna forma chemiczna jest blisko 60-krotnie lepiej rozpuszczalna w wodzie niż zwykły monohydrat kreatyny. FN-X NUTRITION CR3 MAX CREATINE to suplement o starannie zaprojektowanym składzie, zawierający wyselekcjonowane formy kreatyny, która przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej w czasie ćwiczeń, opartych na krótkich, ale bardzo intensywnych powtórzeniach np. w treningu siłowym.

Składniki aktywne

W porcji – 6 g

3-CREATINE MATRIX, w tym:

5000,00 mg

Jabłczan Trikreatyny

2500,00 mg

Chlorowodorek Kreatyny

1500,00 mg

CreaZ® – Kreatyna Bezwodna

1000,00 mg

w tym kreatyna łącznie

4030,00 mg

 

CreaZ® to zarejestrowany znak towarowy B.M.P. Pharma Trading AG.

Sposób użycia: Rekomendowaną dzienną porcję produktu – 6 g (1 miarka) – rozpuścić w 200 ml wody przy użyciu szejkera. Spożyć rano po przebudzeniu lub na 30 min. przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

 

Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Forma: Proszek
Wielkość opakowania: Do 500 g