Hepatica VemoHerbs Ecdysterone | 90 kaps.

Vemo Herb Ecdysterone to suplement diety składający się z wyciągu z korzenia leuzei o bardzo wysokiej bo aż 95% zawartości beta-ekdysteronu tj.  naturalnej substancji odznaczającej się wysoką aktywnością anaboliczną.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hepatica
  • szt.
  • 91,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Vemo Herb Ecdysterone to suplement diety składający się z wyciągu z korzenia leuzei o bardzo wysokiej bo aż 95% zawartości beta-ekdysteronu tj.  naturalnej substancji odznaczającej się wysoką aktywnością anaboliczną.

β-ekdysteron jest roślinnym steroidem, który u ludzi może wspomagać budowę suchej masy mięśniowej. Ponadto zaangażowany jest w procesy poprawiające wydolność organizmu oraz usprawnia gospodarkę azotową. Mimo stosunkowo dużego podobieństwa do testosteronu, ekdysteron nie wpływa na układ hormonalny mężczyzn. Dzięki temu zapewnia efekty podobne do androgenów, lecz nie wywołuje skutków ubocznych związanych z ich stosowaniem.

Ekdysteron umożliwia właściwe wykorzystanie związków azotu w organizmie. Stosowanie go usprawnia wykorzystanie białek w celach budulcowych oraz redukuje proces odkładania się amoniaku w organizmie. Gdy narasta stężenie związków amonowych w tkance mięśniowej zaburzona zostaje jej praca, a co za tym idzie – ulega pogorszeniu jej efektywność. Ekdysteron nasila procesy mające na celu neutralizację tego związku do mocznika, który jest łatwo usuwany z organizmu, a tym samym pozytywnie wpływaj na pracę mięśni oraz opóźnia narastanie zmęczenia.

Ecdysteron działa poprzez zwiększenie retencji azotu i syntezy białek (dlatego należy zwiększyć spożycie białka podczas korzystania z tego produktu). Stwierdzono, że białko jest bardzo ważne, jeśli nie jest ono decydującym elementem do wykorzystywania ecdysteronu. Zwiększa on również poziom komórek oraz siłę i wytrzymałość. Od zwiększonej retencji azotu poprzez stosowanie tego środka, bez wątpienia treningi będą lepiej stymulować mięśnie do wzrostu.

Składniki w

2 caps

4 caps

Wyciąg z korzenia leuzei

490 mg

980 mg

 

Składniki: wyciąg z korzenia leuzei (Leuzea carthamoides) standaryzowany do zawartości 95% beta – ekdysteronu, stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki), maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, fosforan wapnia)

 

Sposób użycia: Dorośli 1-2 kapsułki 2 razy dziennie.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

Kraj pochodzenia:  Bułgaria

Producent: VEMO 99 Ltd Bulgaria

Dystrybutor: HEPATICA Sławomir Rasiński, Nasutów 164, 21-025 Niemce

Forma: Kapsułki