Himalaya Bacopa | 60 kaps

  • Najwyższej jakości surowce
  • Wspiera odprężenie oraz układ nerwowy
  • Silny antyoksydant wspierający walkę z wolnymi rodnikami
  • Pomaga osiągnąć lepsze skupienie, koncentrację i pamięć
  • szt.
  • 20,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Już starożytne ludy zamieszkujące tereny Indii znały skuteczne sposoby na relaksację oraz poprawę samopoczucia. Tymczasem współczesne czasy to era szybkiego tempu życia, przepełnionego obowiązkami, stresem i nerwami - jest to tak wszechobecne, że w większości nie uważamy tego za szkodliwe - Twój organizm jednakże odczuwa to, a Ty przez to prowadzisz do pogorszenia się samopoczucia, spadku energii i pogorszenia ogólnej kondycji organizmu. Z tego powodu tak niezmiernie ważne jest zadbanie o sojusznika, który pomoże Ci zadbać o prawidłowe funkcjonowanie Twojego organizmu - takim sojusznikiem jest właśnie Bacopa od firmy Himalaya!

Ciekawą rzeczą jest fakt, iż w Indiach wierzy się, że to jak się czujemy i po jakie produkty spożywcze sięgamy, zależy od typu urodzeniowego, do którego zalicza się: vatę, pittę lub kaphę. Ekstrakt z liści Bacopy poleca się każdemu a w szczególności typowi: vata. Dlaczego? Ponieważ to właśnie on najgorzej radzi sobie z presją i stresem, jak również jego sposób odżywiania prowadzi do konieczności przeprowadzenia detoksu.

W krajach europejskich ale nie tylko, każdy z nas przypomina nieco typ vata - niska odporność na stres, częste wystawianie się na działanie nerwów i sytuacji stresogennych - nacisk ze strony społeczeństwa i pracy. Dodatkowo sytuację pogarsza fakt, iż w takim biegu rzadko kiedy masz możliwość zadbać o porządny posiłek w ciągu dnia - wiele dni opiera się na złapaniu szybkiego kęsa w typowym miejscu z jedzeniem typu fast food. Wydawać może Ci się, że jest to normalne i nie wpływa na twój organizm - niestety jesteś w błędzie, i mimo, że możesz nie odczuwać na razie skutków takiego trybu życia, to Twój organizm pokazuje że coś jest nie tak. Masz problemy z koncentracją, w pracy kilka razy musisz czytać to samo, łatwo się rozpraszasz - to nie jedynie zmęczenie, ale przede wszystkim wpływ stresu na Twój układ nerwowy! Jest z tej sytuacji wyjście - zacznij stosować regularnie suplement Bacopa od znanej i cenionej firmy Himalaya i zacznij porządnie wspierać swój organizm!

Składniki: celuloza mikrokrystaliczna (rozcieńczalnik), dwuzasadowy diwodorofosforan wapnia (rozcieńczalnik), stearynian magnezu (środek poślizgowy), koloidalny ditlenek krzemu (środek poślizgowy); kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza (zagęszczacz), woda.

Składniki aktywne w 2 caps w porcji (1caps)
Ekstrakt Bacopa monnieri 500mg 250mg

Sposób użycia: 1 porcję (1caps) 2 razy dziennie przed posiłkiem, popijając wodą.

 


Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Forma: Kapsułki