Himalaya Gotu Kola | 60 kaps

  • Większa wytrzymałość
  • Poprawia koncentrację
  • Lepsza regeneracja po treningu
  • Wycisza i uspokaja
  • szt.
  • 20,90 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Praca, dom, rodzina – wszystkie te rzeczy mogą naprawdę dać w kość. Nadmiar obowiązków potrafi wykończyć każdego. Jednak warto skuteczniej walczyć z nerwami i nie pozwolić, aby stres zaczął decydować o naszym życiu. Podstawą dobrej regeneracji – fizycznej i umysłowej - jest dobry sen. Jeśli będziesz zmęczony i rozdrażniony, nie będziesz w stanie odpowiednio skoncentrować się nad konkretnym zadaniem. Oprócz tego zwiększy się prawdopodobieństwo popełnienia błędów.

Osoba, która jest niewypoczęta zaczyna niedomagać również fizycznie, odczuwa mniejszą wytrzymałość i siłę. Z tego względu musisz zdecydowanie zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Pierwszym krokiem będzie wyciszenie się przed snem. Osoba spokojna i rozluźniona o wiele szybciej zapada w dobroczynny sen, lepiej funkcjonuje, dzięki czemu zyskuje skuteczniejszą regenerację.

Właśnie zawarta w produkcie Gotu-kola pomoże Ci się wyciszyć i uspokoić. Z tego powodu warto przyjmować ją bezpośrednio przed snem. Dzięki temu małemu rytuałowi będziesz mieć więcej energii, zwiększy się Twoja wydajność oraz polepszysz swoją koncentrację. Człowiek zrelaksowany o wiele łatwiej radzi sobie z problemami, budzi się z lepszym nastawieniem i dzięki temu osiąga sukcesy.

Składniki: Celuloza, dwutlenek krzemu, Stearynian magnezu, fosforan wapnia; kapsułka: Hydroksypropylo-metyloceluloza, woda.

Składniki aktywne 2caps
Ekstrakt z Gotu Kola (centella asiatica) (wąkrota azjatycka) 500mg

Jedną kapsułkę dwa razy dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia

 


Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Forma: Kapsułki