Himalaya Tribulus | 60 kaps.

  • Wspomaga prawidłowy popęd seksualny
  • Wspiera poziom libido
  • Naturalna pomoc dla każdego mężczyzny
  • Wspiera zdrowy poziom testosteronu
  • szt.
  • 23,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Tribulus od znanej i cenionej na świecie firmy Himalaya to suplement diety w składzie którego znajdziesz ekstrakt rośliny stanowiącej naturalną pomoc dla każdego mężczyzny czyli Tribulus terrestris. Pomaga utrzymać zdrowy poziom testosteronu tym samym wspierając odpowiednią kondycję każdego mężczyzny! Wpływa pozytywnie na podwyższenie poziomu libido u mężczyzn dzięki czemu wspiera również utrzymanie funkcji seksualnych na wysokim poziomie. Stosuj regularnie i przekonaj się, że naturalne składniki działają najlepiej!

Jednym z najważniejszych hormonów jest testosteron. Jest on szczególnie ważny dla mężczyzn i sportowców. Występuje on w organizmach zarówno kobiet jak i mężczyzn, ale to właśnie dla tej drugiej grupy jest on tak ważny. Jako że jest to hormon płciowy, odpowiada on u mężczyzn między innymi za tzw. cechy męskie czyli głęboki głos, zarost ale również za inicjację seksualną i przebieg spermatogenezyTestosteron jest hormonem również niezwykle istotnym dla sportowców ze względu na fakt, iż zapewnia on odpowiedni przyrost masy mięśniowej przy stosowaniu ćwiczeń i odpowiedniej diety.

Składnik aktywny W porcji (1caps)
Ekstrakt Tribulus terrestris 250mg

 

Składniki: Diwodorofosforan wapnia dwuwodny (rozcieńczalnik) celuloza mikrokrystaliczna (rozcieńczalnik), stearynian magnezu (środek poślizgowy), koloidalny ditlenek krzemu (środek poślizgowy), kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza, woda.

1 porcję (1caps) dziennie po posiłku, popijać wod

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Forma: Kapsułki