Mad Max Rękawiczki Classic Exclusive

UWAGA:

Rękawice dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych. Jeżeli chcesz zamówić tylko i wyłącznie konkretny kolor spytaj przed zamówieniem o dostępność poszukiwanego rozmiaru w tym kolorze.

Twoje rękawice przeznaczone są dla najszerszego grona odbiorców do treningu siłowego, dla fitness i na rower, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, dla wszelkich reprezentowanych poziomów stosowania siły. Rękawice wyprodukowane są z czarnej matowej skóry pierwszej klasy, która w celu lepszej wentylacji i odprowadzenia potu, dziurkowana jest na górnej stronie palców.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mad Max
  • szt.
  • 32,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Twoje rękawice przeznaczone są dla najszerszego grona odbiorców do treningu siłowego, dla fitness i na rower, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, dla wszelkich reprezentowanych poziomów stosowania siły. Rękawice wyprodukowane są z czarnej matowej skóry pierwszej klasy, która w celu lepszej wentylacji i odprowadzenia potu, dziurkowana jest na górnej stronie palców. W celu wykluczenia możliwości zabarwienia rąk podczas ćwiczeń, skóra ta od strony wewnętrznej, wyposażona jest w specjalne laminowanie, które tę nieprzyjemną własność barwionej na czarno skóry całkowicie eliminuje.

W rejonie dłoni podwójna warstwa skóry wypełniona jest specjalnymi poduszkami (wyściółka). Obie warstwy są przeszywane w sposób uwzględniający anatomiczna budowę dłoni, w celu zapewnienia dokładniejszego uchwytu i zachowania maksymalnej wytrzymałości i trwałości rękawicy. Na grzebiecie ręki zastosowano bardzo wytrzymałą i trwałą lycrę typu 3 way. Między palcami zastosowano lycrę typu 4 way, która zapewnia długa żywotność temu bardzo obciążonemu miejscu.

Rękawice polecane również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. 
Rozmiar

S

M

L

XL

2XL

(w cm)

17,5-19

19-20,5

20,5-22

22-23,5

23,5-25Towar fabrycznie nowy!!!Ceny przedstawiciela Mad-Max na Polskę
BODY LINE


UWAGA!
Prosimy nie kupować akcesoriów treningowych firmy Mad-Max po rażąco niskich cenach.


W sprzedaży pojawiły się nieoryginalne wyroby o niskiej jakości za które firma Mad-Max nie bierze odpowiedzialności!

Przedstawiciel Mad-Max na Polskę firma BODY LINE.