Fitness Authority Lipoburn | 60 tab.

Właśnie dokonał się przełom nigdy wcześniej nie widziany w świecie. Nowy LipoBurn® to pierwszy tego typu produkt silny na tyle by wywołać w ciągu zaledwie dwóch tygodni efekt spalania tłuszczu, udokumentowany w podwójnie ślepym teście z wykorzystaniem placebo.

  • szt.
  • 52,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

W jakim celu jest stosowany?
Właśnie dokonał się przełom nigdy wcześniej nie widziany w świecie. Nowy LipoBurn® to pierwszy tego typu produkt silny na tyle by wywołać w ciągu zaledwie dwóch tygodni efekt spalania tłuszczu, udokumentowany w podwójnie ślepym teście z wykorzystaniem placebo. W badaniach przeprowadzonych na jednym z największych amerykańskich uniwersytetów, ochotnicy przyjmujący jeden z czynnych składników LipoBurn® nie tylko doświadczyli gwałtownego spalania tłuszczu, ale także odnotowali o wiele większą redukcje wymiarów pasa i bioder (w porównaniu do placebo) w ciągu zaledwie 14 dni. Nawet najbardziej legendarne spalacze tłuszczu w porównaniu z tą nową, wielotorową technologią wydają się być przestarzałe naukowo. Co więcej, przegląd i porównanie raportów na temat tysięcy innych badań dotyczących technologii spalania tłuszczu sugerują, że żaden dotychczas dostępny na rynku spalacz nawet się nie zbliża do poziomu LipoBurn®. Działając poprzez wysublimowane i unikalne mechanizmy, tylko ultrabioaktywny LipoBurn® wykazał przekonujące z punktu widzenia nauki dowody skuteczności w tak krótkim czasie. Wnioski płynące z badań klinicznych są proste —nadmiar tłuszczu nie ma żadnych szans w starciu z potężną siłą LipoBurn®.


Jednocześnie LipoBurn® zawiera potężny składnik antykataboliczny, sprzyjający kierowaniu większej ilości aminokwasów do tkanki mięśniowej, co pozwala ochronić wypracowaną w pocie czoła sucha masę mięśniową, której spadki zwykle odnotowuje się w trakcie ekstremalnej redukcji.


Wszechstronny skład LipoBurn® precyzyjnie mierzy w kluczowe mechanizmy całkowitej transformacji fizycznej wykorzystując metodycznie i systematycznie najnowsze odkrycia naukowe. W skrócie, twórcy LipoBurn® wykorzystali wszystko, co było dostępne by pomóc ci całkowicie odmienić twoja sylwetkę. Efekty tych przełomowych badań są niezaprzeczalne. LipoBurn® pokonuje dowolny inny spalacz tłuszczu!

Gwałtowny przypływ energetyzującej mocy!

 

SKŁADNIKI AKTYWNE: LipoBurn®    
Porcja: 1 kaps.    
Ilość porcji w opakowaniu: 60    
Opakowanie: 60 kaps.    
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS
  L-karnityna 500mg  
  N-acetylo-L-tyrozyna 50mg  
  - w tym L-tyrozyna 40mg  
  Kwas alfa-liponowy 25mg  
  Ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego 250mg  
  - w tym HCA 150mg  
  Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego 125mg  
  Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej 125mg  
  Ekstrakt z rumianku 17,5mg  
  Ekstrakt z liści z zielonej herbaty 175mg  
  - w tym kofeina 140mg  
  Ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate) 50mg  
  - w tym kofeina 10mg  
  Witamina D 6,25µg 125%
  Chrom 8,21µg 20,5%
  Składniki: Winian L-karnityny, substancja wypełniająca E460, ekstrakt z owoców tamaryndowca malabarskiego Garcinia Cambogia (Gaertn.) Desr. (60% HCA), ekstrakt z liści z zielonej herbaty Camellia sinensis L. Kuntze (80% kofeiny), ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego Schisandra chinensis (Turcz.) Baill., ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej Trigonella foenum-graecum L., maltodekstryna, powłoka tabletki [substancje glazurujące (E1203, E1521)], ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate) Ilex paraguariensis A.St.-Hil. (20% kofeiny), N-acetylo-L-tyrozyna, kwas alfa-liponowy, ekstrakt z rumianku Matricaria chamomilla L., substancje przeciwzbrylające (E470b, E551), substancja wiążąca E464, witamina D (cholekalcyferol), chlorek chromu (III).    

* % Referencyjna wartość spożycia

Sposób użycia: jedna kapsułka przed treningiem.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Produkt, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

Forma: Tabletki