Fitness Authority Test Core | 90 tabl.

  • podnosi poziom testosteronu,
  • zwiększa masę mięśniowa,
  • wzmacnia libido,
  • dodaje energii.
  • szt.
  • 74,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

FA Test Core to niezwykle silny i skuteczny ,,booster testosteronu”, którego działanie oparte jest na synergistycznym i maksymalnie skoncentrowanym działaniu składników aktywnych na męski organizm. Bardzo bogaty skład bardzo szybko zwiększa poziom całkowitego jak i wolnego testosteronu do maksymalnych granic fizjologicznych. Całkowicie naturalny i bezpieczny , nie szkodzi zdrowiu, nie posiada skutków ubocznych. Znacząco przyspiesza regenerację powysiłkową, zwiększa siłę, poprawia samopoczucie oraz libido. Po 25 roku życia poziom testosteronu w męskim organizmie sukcesywnie i stopniowo zaczyna spadać. Natomiast już po 40 roku życia jego niedobory są wyraźne i odczuwalne , szczególnie przez mężczyzn nie aktywnych fizycznie. Dla każdego „faceta” ten androgenny hormon jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, ma też i inne zastosowanie – doskonale wspomaga wysiłek fizyczny.

FA Test Core to prawdziwe bogactwo naturalnych składników podnoszących w sposób poziom całkowitego testosteronu (Tribulus Terestris, Fenugreek) substancji rewitalizujących i adaptogennych ( Gingko Biloba, Ginseng, Rhodiola Rosea ), substancji podnoszących „wolny” testosteron (Avena sativa) oraz innych składników aktywnych, które wzmacniają i potęgują wymienione efekty. Test to suplement , który nadaje się idealnie między cyklami kreatynowymi, minimalizując spadki siły i masy mięśniowej oraz poprawiając jakość umięśnienia. Ponadto dodaje energii jakiej spadek odczuwa się po skończeniu cyklu na kreatynie. Jeśli stosujesz „mocniejsze” środki - FA Test Core to Twoja podstawa suplementacji uzupełniającej, która nie pozwoli zblokować produkcji własnego, endogennego testosteronu! Jeśli chcesz po prostu dodać sobie kopa, masz spadek energii i czujesz się wyczerpany, FA Test Core da Ci wsparcie jakiego oczekujesz, zwiększysz dobrą jakościowo masę oraz zdecydowanie przyspieszysz regenerację. W specjalnych, kapsułkach żelowych dla maksymalnej przyswajalności i łatwego połykania.

Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 3 tabl. % RWS* Na 1 tabl. % RWS*
Cynk 20 mg 200% 6,7 mg 67%
Selen 50 µg 91% 16,7 µg 30%
Bor 1 mg - 0,33 mg -
Ekstrakt z Tribulus Terrestris 500 mg - 166,7 mg -
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) 300 mg - 100 mg -
L-arginina 150 mg - 50 mg -
Ekstrakt z korzenia Maca 10 mg - 3,3 mg -
Ekstrakt z nasion kozieradki 50 mg - 16,7 mg -
Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego 18 mg - 6 mg -
Ekstrakt z żeń-szenia 60 mg - 20 mg -
w tym ginsenozydy 48 mg - 16 mg -
Ekstrakt z liści Damiana 60 mg - 20 mg -
Ekstrakt z liści i łodygi owsa zwyczajnego 50 mg - 16,7 mg -
Ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej 30 mg - 10 mg -
Ekstrakt z korzenia muria puama 30 mg - 10 mg -
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego 30 mg - 10 mg -
w tym kapsaicyna 0.6 mg - 0,2 mg -

 

Składniki: substancje wypełniające (E460(i), E341), ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L., 90% saponin), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L., 3% rozawin, 1% salidrozydów), stabilizator (E1202), L-arginina, substancje przeciwzbrylające (E551, 470b), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C. Meyer, 80% ginsenozydów), siarczan cynku, ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.), ekstrakt z liści i łodygi owsa zwyczajnego (Avena sativa L.), ekstrakt z liści Damiana (Turnera difusa Wild. J), ekstrakt z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum Schreb.), ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L., 2% kapsaicyny), ekstrakt z korzenia muira puama (Ptychopetalum olacoides Benth.), ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba L.), ekstrakt z korzenia Maca (Lepidium meyenii), boran sodu, selenian (IV) sodu, substancja wiążąca (E464), barwniki (E171, E172), substancje glazurujące (E1200, E553b), maltodekstryna.

Spożywać 1 tabletkę 3 razy dziennie przed posiłkiem.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

Forma: Tabletki