Mr.Big BCAA tabs 150mg 500 tab. wegańskie

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mr.Big
  • szt.
  • 65,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Mr.Big BCAA TABS to wysokoskoncentrowany suplement dostarczający pełnowartościowych aminokwasów ze zwiększoną dawką aminokwasów rozgałęzionych – BCAA, pochodzących wyłącznie ze źródeł roślinnych.

Branched Chain Amino Acids (BCAA) czyli aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach to trzy aminokwasy o właściwościach anabolicznych i antykatabolicznych: leucyna , izoleucyna i walina.  BCAA chronią białka mięśniowe przed ich rozpadem, wspomagają regenerację mięśniową po wysiłku fizycznym oraz obniżają ryzyko uszkodzenia mięśni.

 

Główne przeznaczenie Mr.Big BCAA TABS to:

  • ochrona białek mięśniowych przez ich rozpadem,
  • przyspieszenie okresu regeneracji po wysiłku fizycznym,
  • obniżenie ryzyka uszkodzenia masy mięśniowej,
  • podwyższenie siły mięśni.


Mr. BIG to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Food produkującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty Mr. Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Firma posiada rozległą sieć dystrybucji na całą Europę.

Kraje w których dostępne są produkty Mr. Big to: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Dania, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy, Rosja. Teraz, dzięki firmie Atleta Łódź, do tego grona dołączyła również Polska.Produkty Mr. Big gwarantują najwyższą jakość, adekwatną do tej jakości uczciwą cenę oraz asortyment dostosowany do potrzeb każdego klienta. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii.

Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

Odżywki i suplementy Mr.Big wytwarzane są w największych i najbardziej renomowanych niemieckich zakładach produkcyjnych ANONA (www.anona.de)Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi produktom farmaceutycznym, oraz zgodnie ze standardami jakości PHARMA-NIVEA , International Food Standard (IFS), ISO 9001 : 2000, HACCP : Hazzard Analysis Critical Control Point System, GMP

Sposób spożycia: Nie więcej niż 3 x 5 tab. w ciągu dnia. Najlepiej spożywać w okresach największego katabolizmu, przede wszystkim po treningu, a także przed treningiem, rano na czczo i przed snem.

Składniki: białko pszenicy, di-fosforan wapnia, l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, peptyd glutaminowy (zawiera gluten).

Wartość odżywcza: w dziennej dawce (15 tab.) 
Białko 5,51 g
- w tym ekstrakt melasy 1,46 g
- w tym Izoleucyna 0,54 g
- w tym Leucyna 0,44 g
- w tym Walina 0,31 g
 
Aminokwasy: w 100 g produktu:
Alanina 4410 mg
Arginina 2150 mg
Kwas asparaginowy 2620 mg
Cysteina 1340 mg
Kwas glutaminowy 24620 mg
Glicyna 3150 mg 
Histydyna 1570 mg
Izoleucyna (BCAA) 13040 mg
Leucyna (BCAA) 13160 mg
Lizyna 1580 mg
Metionina 1500 mg
Fenyloalanina 3610 mg
Prolina 9940 mg
Seryna 3820 mg 
Treonina 2030 mg
Tryptofan 630 mg
Tyrozyna 1950 mg
Walina (BCAA) 8880 mg

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.