Mr.Big Beta Alanin | 240 kaps.

Beta Alanina to aminokwas będący prekursorem karnozyny, zwiększający jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mr.Big
  • szt.
  • 89,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Suplement diety zawierający najwyższej jakości beta alaninę w kapsułkach.

Beta Alanina to aminokwas będący prekursorem karnozyny, zwiększający jej stężenie w komórkach mięśniowych. Karnozyna zwiększa pojemność buforującą mięśni i podnosi próg przemian beztlenowych.

Opóźniając wystąpienie zmęczenia i uszkodzeń mięśni, umożliwia znaczne zwiększenie wydolności mięśniowej i objętości treningowej.

Wpływa korzystnie na zwiększanie masy mięśniowej, a stosowana łącznie z kreatyną wykazuje synergizm działania w zakresie uzyskiwania maksymalnej siły i beztłuszczowej masy ciała.

Beta alanina chroni organizm przed przedwczesnym zmęczeniem i wspomaga rozwój masy i wydolności mięśniowej. Preparat został wzbogacony o 4 witaminy.

Składniki: Beta-alanina (85,1%), kapsuła żelatynowa, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, niacyna, barwniki: E172 i E171, chlorowodorek witaminy B6, kwas foliowy, witamina B12

Wartość energetyczna: w 1 kapsułce: w 3 kapsułkach:
  2,1 kJ / 0,5 kcal 6,3 kJ / 1,5 kcal
 
Wartość odżywcza: w 1 kapsułce: w porcji 3 kapsułki:
Beta-Alanina 800 mg 2400 mg 
 
Witaminy:
Niacyna  5,0 mg  15,0 mg 
Witamina B6 (Pirydoksyna) 0,7 mg  2,1 mg
Kwas foliowy  100 μg  300 μg 
Witamina B12 (Kobalamina) 1,25 μg  3,75 μg 

Sposób użycia: 3 kapsułki dziennie, najlepiej 30 min przed treningiem w dni treningowe i rano na czczo w dni wolne.

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

Mr.Big to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Food produkującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty Mr.Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Firma posiada rozległą sieć dystrybucji na całą Europę.

Kraje w których dostępne są produkty Mr. Big to: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Dania, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy, Rosja. Teraz, dzięki firmie Atleta Łódź, do tego grona dołączyła również Polska. Produkty Mr. Big gwarantują najwyższą jakość, adekwatną do tej jakości uczciwą cenę oraz asortyment dostosowany do potrzeb każdego klienta. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii.

Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

Odżywki i suplementy Mr.Big wytwarzane są w największych i najbardziej renomowanych niemieckich zakładach produkcyjnych ANONA (www.anona.de)Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi produktom farmaceutycznym, oraz zgodnie ze standardami jakości PHARMA-NIVEA , International Food Standard (IFS), ISO 9001 : 2000, HACCP : Hazzard Analysis Critical Control Point System, GMP

Wersja smakowa: Nie
Forma: Kapsułki