MR.BIG Beta Alanin powder | 500 g

Beta – alanine powder to ekskluzywny preparat, zawierający najczystą beta alaninę najwyższej jakości. Beta alanina chroni organizm przed przedwczesnym zmęczeniem i wspomaga rozwój masy mięśniowej.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mr.Big
  • szt.
  • 99,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

WIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ I SIŁA GWARANTOWANA!!!

Beta – alanine powder to ekskluzywny preparat, zawierający najczystą beta alaninę najwyższej jakości. Beta alanina chroni organizm przed przedwczesnym zmęczeniem i wspomaga rozwój masy mięśniowej.

Beta alanina jest przekształcana w organizmie w karnozynę.

Karnozyna jest substancją, która zwiększa wytrzymałość, siłę i powoduje gwałtowny wzrost masy mięśniowej. Ponadto blokuje wytwarzanie kwasy mlekowego i opóźnia zmęczenie mięśni (lub wspomaga regenerację mięśniową).

 

Najważniejsze cechy produktu:

  • Najwyższej jakości czysta beta alanina
  • Zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) – wzmacnia uczucie pompy
  • mięśniowej.
  • Więcej energii na dłuższe treningi.
  • Poprawia wytrzymałość.
  • Zmniejsza zmęczenie mięśni

 

 

 

Składniki aktywne w

100 g

4 g (porcja)

Wartości energetyczne

1044 kJ / 249 kcal

41,76 kJ / 9,96 kcal

Białko

0 g

0 g

Węglowodany

0 g

0 g

Tłuszcze

0 g

0 g

Beta-alanina

99,5 g

3,98 g

Tauryna

0,44 g

0,02 g

Witamina B6

0,06 g

<0,01 g

 

SKŁAD: beta alanina, tauryna, witamina B6

 

DAWKOWANIE: 

2 miarki (4g) krótko przed treningiem (lub w dni treningowe około 30 minut przed treningiem). Wymieszaćw sporej ilości płynu.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.

Mr.Big to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Foodprodukującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty Mr.Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Firma posiada rozległą sieć dystrybucji na całą Europę.

Kraje w których dostępne są produkty Mr. Big to: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Dania, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy, Rosja. Teraz, dzięki firmie Atleta Łódź, do tego grona dołączyła również Polska. Produkty Mr. Big gwarantują najwyższą jakość, adekwatną do tej jakości uczciwą cenę oraz asortyment dostosowany do potrzeb każdego klienta. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii.

Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

 

Wersja smakowa: Nie
Forma: Proszek
Wielkość opakowania: Do 500 g