Mr.Big Joint Care 120 kaps. (Glucosamine chondroitin)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mr.Big
  • szt.
  • 59,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Najwyższej jakości suplement zawierający glukozaminę i chondroitynę w kapsułkach.

Glukozamina i chondroityna  to substancje wspomagające ochronę i regenerację tkanki łącznej, ścięgien, stawów, więzadeł, torebki stawowej oraz tkanki kostnej. Przeznaczone zarówno dla osób w okresie rekonwalescencji jak i do działania profilaktycznego, wspomagają ruchomość i elastyczność stawów, wykazują działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe a także wspomagają zapobieganie odwapniania kości.

Preparat wskazany jest także jako suplement wspomagający w chorobach zwyrodnieniowych stawów a także w przypadkach leczenia zmian wynikających z przeciążenia fizycznego.

Mr.Big to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do koncernu MTL Power Food produkującego odżywki dla kilkunastu marek z całego świata, w tym także dla czołowych Firm amerykańskich. Istnieje od 1987 , dysponuje w związku z tym ogromnym doświadczeniem w produkcji suplementów i odżywek dla sportowców. Wszystkie produkty Mr.Big wytwarzane są w Niemczech zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami jakościowymi obowiązującymi w tym kraju. Firma posiada rozległą sieć dystrybucji na całą Europę.

Kraje w których dostępne są produkty Mr. Big to: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Słowenia, Dania, Szwecja, Norwegia, Słowacja, Czechy, Rosja. Teraz, dzięki firmie Atleta Łódź, do tego grona dołączyła również Polska. Produkty Mr. Big gwarantują najwyższą jakość, adekwatną do tej jakości uczciwą cenę oraz asortyment dostosowany do potrzeb każdego klienta. Ich jakość, czystość i receptury ustalają najlepsi niemieccy specjaliści w zakresie żywienia, farmacji i biochemii.

Każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Wyjątkowo rygorystyczne niemieckie wymogi sanitarne powodują, że możemy zagwarantować, że odżywki i suplementy Mr. Big są wolne od zanieczyszczeń, prohormonów i środków dopingujących.

Odżywki i suplementy Mr.Big wytwarzane są w największych i najbardziej renomowanych niemieckich zakładach produkcyjnych ANONA (www.anona.de)Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi produktom farmaceutycznym, oraz zgodnie ze standardami jakości PHARMA-NIVEA , International Food Standard (IFS), ISO 9001 : 2000, HACCP : Hazzard Analysis Critical Control Point System, GMP

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Składniki:
 Siarczan glukozaminy (68,3%), substancja wypełniająca: celuloza, żelatyna (kapsułka), siarczan chondroityny (6,8%), substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu, barwniki: E171, E172

Wartość energetyczna: 100 g: w 1 kapsułce:
   379 kJ / 90,5 kcal 3,9 kJ / 0,9 kcal
 
Wartość odżywcza: w 1 kapsułce: 
Białko 0,12 g 
Węglowodany < 0,10 g 
Tłuszcze 0,01 g 
 
Siarczan glukozaminy 700 mg
- w tym glukozamina     420 mg
Siarczan chondroityny 70 mg
- w tym chondroityna 56,0 mg

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.