OstroVit Pirogronian Kreatyny 1200 mg | 150 kaps.

Pirogronian Kreatyny sprawdzi się w szczególności, jeżeli:

  • uprawiasz zawodowo sport
  • regularnie ćwiczysz
  • zależy Ci na stałym przyroście masy mięśniowej
  • odczuwasz zmęczenie potreningowe
  • Twoje ciało wolno się regeneruje
  • szt.
  • 51,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

OstroVit Pirogronian Kreatyny to nowoczesny suplement diety stworzony z myślą o sportowcach. Zastosowany w produkcie pirogronian kreatyny to hybryda, która zawiera w składzie czystą kreatynę oraz kwas pirogronowy. To unikalne połączenie składników aktywnych zapewnia maksymalne działanie suplementu oraz poprawia jego wchłanianie w organizmie. Regularnie ćwiczysz i zależy Ci na większej energii podczas treningów, stałym przyroście siły i lepszej regeneracji? Możesz osiągnąć to wszystko z OstroVit Pirogronian Kreatyny 1200 mg.

Pirogronian kreatyny to hybryda, która charakteryzuje się dużą efektywnością działania. Jest to połączenie dwóch związków - kreatyny oraz kwasu pirogronowego - które w ograniczonych ilościach występują naturalnie w naszym organizmie. Kreatyna przyspiesza syntezę ATP, dzięki czemu komórki szybciej otrzymują energię, a Ty możesz zauważyć szybszy przyrost masy mięśniowej oraz wzrost siły. Kwas pirogronowy wspiera przemiany energetyczne, przez co również wpływa na zdolności wysiłkowe. Dodatkowo może przyczyniać się do redukcji ilości tkanki tłuszczowej.

Składniki aktywne Na porcję
Pirogronian kreatyny 4800 mg
- w tym kreatyna 3005 mg

 

Składniki: Pirogronian kreatyny, otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona).

1 porcja: 4 kapsułki.

  • W dni treningowe spożywać jedną porcję dziennie po treningu. W dni nietreningowe jedną porcję po przebudzeniu.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

OstroVit to producent wysokiej jakości suplementów diety, odżywek dla sportowców, witamin, maseł orzechowych, olejów kokosowych oraz żywności dietetycznej. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, które pomagają w prosty i przyjemny sposób urozmaicić i wzbogacić codzienną dietę. Nasza żywność dietetyczna - masła orzechowe, makarony białkowe, oleje kokosowe oraz sosy „zero kalorii” - urozmaica dietetyczny styl życia nie tylko ludzi aktywnych, ale także fanów zdrowego odżywiania