PVL Creakong CX8 | 249g naturalny

  • Maksymalna skuteczność i wchłanialność kreatyny
  • Wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Zawiera 3 sprawdzone formy kreatyny
  • Zwiększa siłę, moc i wytrzymałość
  • Poprawia produkcję ATP i reguluje syntezę mięśni
  • Nie zawiera cukrów, węglowodanów i zbędnych wypełniaczy
  • Więcej KREATYNY, więcej MOCY, więcej MIĘŚNI!
  • 149,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, PayU, Kurier Pobranie, Poczta Pobranie, Shopgate, Płatność mobilna - Shopgate, Paczkomat pobranie

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Stań się nie do zdarcia z CreaKong CX8!

Jeśli intensywny trening jest dla Ciebie nieodłącznym elementem życia, to wiesz doskonale, że nic nic nie przebije uczucia, w którym pokonujesz swój ostatni osobisty rekord i dajesz z siebie wszystko, walcząc o każde kolejne powtórzenie. Właśnie wtedy pojawia się kreatyna CreaKong CX8 od PVL, która jako jeden z najbardziej sprawdzonych składników wzmacniających siłę mięśni, stanie się Twoim ostatecznym katalizatorem w walce o postęp. Nowa wersja tego kultowego suplementu pozwoli Ci osiągnąć większą moc, wytrzymałość i wolumizację komórek, poprzez wzmocnioną wydajność produkcji ATP – uniwersalnego nośnika energii w organizmie. Każda porcja CreaKong CX8 łączy monohydrat kreatyny, chelat kreatynowy magnezu i jabłczan kreatyny, co zmaksymalizuje Twoje postępy w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej i kształtowanie idealnej sportowej sylwetki. Nie pozostawiaj swoich wyników przypadkowi i już dziś weź sprawy w swoje ręce.

Turbodoładowana kreatyna w proszku od PVL

Chcąc osiągnąć zamierzone cele, nie możesz ryzykować nagłym spadkiem formy, ani uciekać się do półśrodków. Postaw na kreatynę w proszku od PVL, która dotrzyma Ci kroku podczas każdego najbardziej wymagającego treningu, ze względu na ściśle opracowany skład, stanowiący wysoki standard wśród suplementów dostępnych na rynku. Formuła potrójnego działania łączy doskonale przyswajalny monohydrat kreatyny, jabłczan i chelat magnezu, które zostały doładowane za pomocą aminokwasów BCAA, tauryny i konfiguracji Creatine Synthesizing Matrix (CSM) stworzonej z aminokwasów prekursorowych, takich jak arginina i metionina. Ta unikalna technologia odżywcza w CreaKong CX8 napędzi Twoją wewnętrzną produkcję kreatyny i ATP, jednocześnie zwiększając syntezę białek mięśniowych. Dzięki temu zyskasz dodatkową porcję siły, a Twoje mięśnie staną się wytrzymalsze i mniej podatne na katabolizm.

Składniki CreaKong CX8: CREAKONG CX8™ Blend: Triple Creatine Power (Creatine Monohydrate, Creatine Malate, Creatine Magnesium Chelate), BCAA-Amino Blend (Taurine, Instantized BCAA Powder, 2:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine), CSA™, tj. Creatine Synthesis Aminos (Glycine, L-Arginine, L-Methionine), mniej niż 2% lecytyna słonecznikowa.

Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Składniki aktywne W porcji 8,3g
CREAKONG CX8™ Blend 8,000 mg
Triple Creatine Power: 4,000 mg
Creatine Monohydrate  
Creatine Malate  
Creatine- Magnesium Chelate  
BCAA - Amino Blend: 2,350 mg
Taurine, Instantized BCAA Powder*  
2:1:1 (L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine)  
CSA™ (Creatine Synthesis Aminos): 1,650 mg
Glycine, L-Arginine, L-Methionine  

* Składniki, gramatura oraz wartości odżywcze mogą się nieznacznie różnić w zależności od wariantu smakowego produktu.

Sposób użycia CreaKong CX8: Jako suplement diety dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia o dużej intensywności, należy przyjmować jedną porcję 30-90 minut przed treningiem z 240-480 ml wody.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Forma: Proszek
Wielkość opakowania: Do 300 g