Rx Gold Tri creatine malate 300g

  • Wysoka bio-przyswajalność
  • Nie sprzyja gromadzeniu wody podskórnej
  • Daje bardzo trwały i wyrazisty efekt
  • 59,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Rx Gold Tri Creatine Malate to rewelacyjna kreatyna w postaci rozdrobnionego, łatwo rozpuszczalnego proszku.
Kreatyna służy do magazynowania i uwalniania energii niezbędnej do wielu procesów chemicznych zachodzących w komórkach, w tym do syntezy białek mięśniowych.

Tri Creatine Malate (jabłczan kreatyny) to najbardziej bio-dostępna forma kreatyny. W porównaniu do monohydratu  charakteryzuje się lepszą stabilnością w kwaśnym środowisku żołądka. Rozpuszcza sie lepiej w płynach, oraz łatwiej tafia do krwiobiegu, oraz sprawniej transoportowana do komórek mięśniowych, co powoduje zwieszeniem dawki kreatyny magazynowanej w tychże komórkach.
W efekcie wykazuje skuteczniejsze wspomaganie procesów budowy masy mięśniowej i przyrostu siły niż tradycyjny monohydrat.

Rx Gold Tri Creatine Malate nie sprzyja gromadzeniu wody podskórnej, co skutkuje szybką poprawą jakości sylwetki – włókna mięśniowe odsłaniają swoją „rzeżbę”. Daje bardzo trwały i wyrazisty efekt.

Jabłczan kreatyny RX Gold dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym.

RX Gold Tri Creatine Malate zawiera także: taurynę oraz witaminę B6.

Tauryna transportując aminokwasy i składniki odżywcze do krwi przyspiesza i ułatwia ich przyswajanie. Pobudza trzustkę do produkcji insuliny. Ogranicza wytwarzanie serotoniny.

Witamina B6 – wspomaga metabolizm białek, tłuszczów i węglowodanów.

Skład 5g

Jabłczan kreatyny  4900 mg
Tauryna  99 mg
Witamina B6  1 mg

Jedną porcja (5 g) rozpuścić w 200 ml wody lub soku.
W dni treningowe: 1 porcja przed treningiem
W dni nietreningowe: 1 porcja przed śniadaniem.