Scitec Athletic Line Nem Forte | 36 kaps.

  • Wspomaga obniżanie wysokie ciśnienia tętniczego.
  • Wspomaga zdrowie kości i prawidłowej funkcji tkanki łącznej
  • Dostarcza do nich tlen oraz substancje odżywcze
  • Pozytywnie wpływa na działanie układu sercowo naczyniowego
  • Może obniżać poziom homocysteiny
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Scitec
  • szt.
  • 58,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Opatentowana błona skorupki jaj (NEM®) zawierająca kompleksową formułę z dodatkiem witaminy C i Manganu.

Blaszki błony skorupek jaj składają się z cienkiej warstwy białek połączonych ze sobą w postaci siatki. Włókna białkowe są zbudowane z kolagenu i keratyny o dużej zawartości siarki następnie otoczone związkiem z mukopolisacharydy, który składa się z kwasu hialuronowgo, siarczanu chondroityny i glukozaminy.

Błona skorupy jaj jest naturalnym źródłem kombinacji glukozaminy, chondroityny i kwasu hialuronowego. Blaszki błony skorupek jaj składają się z cienkiej warstwy białek połączonych ze sobą w postaci siatki. Włókna białkowe są zbudowane z kolagenu i keratyny o dużej zawartości siarki następnie otoczone związkiem z mukopolisacharydy, który składa się z kwasu hialuronowgo, siarczanu chondroityny i glukozaminy.

Produkt zawiera również dodatek manganu, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, prawidłowej funkcji tkanki łącznej i do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym*, podobnie jak Witamina C.

Witamina C przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu dla zapewnienia prawidłowej funkcji chrząstek, kości, naczyń krwionośnych, dziąseł, zębów i skóry. Poza tym przyczynia się również do utrzymania poprawnego funkcjonowania układu nerwowego i immunologicznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.*

* Oświadczenie udowodnione naukowo przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (EC).

Zawartość w

Dziennej porcji

(1 tabl.)

Witamina C

60 mg

Mangan

0.5 mg

NEM® naturalna membrana skorupek jaj

500 mg

 

Składniki:

NEM® (naturalna membrana skorupek jaj), żelatyna wołowa, kwas L-askorbinowy, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu), siarczan manganu monohydrat.

Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia! Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

SCITEC NUTRITION® jako jeden z liderów w produkcji suplementów diety dla sportowców posiada swoją własną fabrykę! Powierzchnia magazynowa oraz produkcyjna obejmuje w sumie ponad 30 000 m2.

 

W przeciągu 20 lat swojego istnienia firma zdobyła czołowe miejsce wśród producentów odżywek i suplementów diety. Scitec w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów w 135 wariantach smakowych! Nad realizacją zadań pracuje ponad 600 oddanych pracowników.