Scitec Collagen Powder | 300g

  • Hydrolizowany kolagen morski
  • Szybkochłonna formuła
  • Dodatkowa witamina C
  • Zero cukru
  • Wyśmienity smak soczystych owoców
  • 10 g kolagenu w porcji
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Scitec
  • szt.
  • 82,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kolageny to grupa białek, które naturalnie występują w ludzkim ciele. Ma włóknistą strukturę. Kolagen jest ważnym składnikiem tkanek łącznych, takich jak chrząstki, ścięgna, więzadła i skóra. Jest to białko występujące w największej ilości w naszym ciele.
 
Produkcja kolagenu w ciele ludzkim maleje wraz z wiekiem. W rezultacie struktura wysokich tkanek kolagenu (takich jak skóra, chrząstki) ulegają osłabieniu i tracą elastyczność.
 
Nasz produkt kolagenowy w proszku zawiera hydrolizowany (predigestowany) kolagen morski, który jest szybko wchłaniającą się formą o naturalnych właściwościach. Jest to składnik z ryb o wysokiej jakości i przyjemnym smaku. Skład kolagenu ze źródła morskiego jest podobny do kolagenu (kolagen typu I) występującego w skórze i ścięgnach. Jedna porcja Scitec Collagen Powder zapewnia niezbędną, dzienną dawkę tego typu kolagenu!
 
Nasz produkt zawiera dodatkową witaminę C dla lepszej skuteczności, która przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania skóry, kości, chrząstek, dziąseł, zębów oraz naczyń krwionośnych. *

*Oświadczenie udowodnione naukowo przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (EC).

Składniki w

Porcja dzienna

(12g)

Wartość energetyczna

1292 kJ

Białko

77.5 g

Witamina C

333 g

 

Składniki:

Hydrolizowany kolagen morski (z ryby), aromaty (morelowy, melonowy, jabłkowy, kiwi, marakui, arbuzowy), regulatory kwasowości (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy ), kwas L-askorbinowy, substancja słodząca (sukraloza), chlorek sodu, barwniki (Pąs 4R**, Błękit brylantowy FCF).

** Pąs 4R może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Wymieszać 1 porcję (12 g) z 300 ml wody i wypić raz dziennie.

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.


Zdjęcie produktu może odbiegać od aktualnego wyglądu. Związane jest to z coraz częstszymi zmianami wzorów przez producentów. Podobnie może być ze smakiem. Smak odżywki na zdjęciu nie jest tożsamy ze smakiem zakupionej odżywki.

SCITEC NUTRITION® jako jeden z liderów w produkcji suplementów diety dla sportowców posiada swoją własną fabrykę! Powierzchnia magazynowa oraz produkcyjna obejmuje w sumie ponad 30 000 m2.

 

W przeciągu 20 lat swojego istnienia firma zdobyła czołowe miejsce wśród producentów odżywek i suplementów diety. Scitec w swojej ofercie posiada ponad 700 produktów w 135 wariantach smakowych! Nad realizacją zadań pracuje ponad 600 oddanych pracowników.