Universal Animal TEST | 21 sasz.

Nie ma wątpliwości, że Animal Test jest najsilniejszą odżywką kulturystyczną w całym naszym asortymencie. Tylko Animal Test jest pełnym, całościowym zestawem składającym się z czterech składników. Po pierwsze tylko Animal Test zawiera bardzo silny związek wszystkich trzech analogów 1-Test: 1-Test THP Ether, 1-Test Undecanoate i 1-Test Base. 

  • szt.
  • 389,00 zł 319,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

ANIMAL TEST to idealna droga do monstrualnej sylwetki i niewyobrażalnej siły.

Nie ma wątpliwości, że Animal Test jest najsilniejszą odżywką kulturystyczną w całym naszym asortymencie. Tylko Animal Test jest pełnym, całościowym zestawem składającym się z czterech składników. Po pierwsze tylko Animal Test zawiera bardzo silny związek wszystkich trzech analogów 1-Test: 1-Test THP Ether, 1-Test Undecanoate i 1-Test Base. 

Dodaliśmy jeszcze 1,4 Andro, kolejny bardzo silny hormon, który w połączeniu z 1-Test sprawia, że Animal Test jest tak silny. Ale wszystkie hormony świata są bezużyteczne, jeśli nie jesteśmy ich w stanie przyswoić. A ponieważ hormony te nie są tanie, chcesz zapewne, żeby odpowiednio działały. Aby uniemożliwić ich zniszczenie w żołądku i zwiększyć ich przyswajanie ustne Animal Test stosuje trzy metody: (1) dołączone zostały specjalne kwasowe substancje hamujące („bufory”), które znajdują się w szybko rozpuszczających się kapsułkach i które pomagają stworzyć właściwe środowisko PH w jelitach; (2) dodany został unikalny żel, który pomaga we wchłanianiu hormonów w systemie limfatycznym; (3) i wreszcie, wszystkie hormony zostały umieszczone w unikalnych kapsułkach lipidowych, co pomaga w ich ostatecznym przyswajaniu i spożytkowaniu.

Jeszcze 4 lata temu, można było kupić suplement Animal Test. Ten kto miał przyjemność w danych czasach przekonać się o skuteczności jego działania, na pewno ucieszy się z faktu, że parę dni temu nastąpiła jego reaktywacja. Czy obecny skład różni się znacząco od starego? Oczywiście. Jak twierdzą osoby, które zdążyły przetestować nową wersję, suplement w niczym nie ustępuje swojemu poprzednikowi.

Producent twierdzi, że w skład nowego Test wchodzą wyłącznie najskuteczniejsze opatentowane składniki, o potwierdzonej skuteczności działania. Po przyjrzeniu się etykiecie faktem jest, że składniki występują w innych suplementach i faktycznie są skuteczne.

 

Zawartość jednej saszetce   zaw:
  Pro-androgen Complex: 2500mg
  Urtica Dioica (3,4-Divanillyl tetrahydrofuran)  
  Cissus Quadrangularis (ketosterone)  
  Polygonum cuspidatum(trans-resveratrol)  
  Agaricus Bisporus (polysaccharides)  
  3', 5, 7-Trihydroxy-4'-Methoxyflavone (hesperetin)  
  Hypertrophic Response Complex: 1500mg
  Arachidonic Acid (40% in a proprietary fatty acid/oil blend)  
  Grapefruit Powder (peel)  
  Piper Nigrum Extract (fruit)  

Jedna saszetka razem z jedzeniem, w dni treningowe - jedna szszetka razem z jedzieniem poprzedającym trening.


OSTRZEŻENIE: Nie wolno stosować osobom poniżej 18 roku życia

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.