Mad Max - pas syntetyk

Rdzeń pasa jest wykonany z wysokogatunkowej bardzo lekkiej i trwałej taśmy. Ze strony zewnętrznej pokryty jest kolorową lycrą, a z wewnętrznej delikatnym materiałem zapewniającym wysoki komfort noszenia. Cały pas jest obszyty niestrzępiącą się taśmą. Jest tak uformowany, aby w części wzmacniającej plecy osiągał szerokość 6", w kierunku do boków stopniowo się zwężając.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mad Max
  • szt.
  • 53,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL

Rozmiar

S

M

XL 

2XL

(w cm)

72-88

82-98

92-108

98-112

102-118

 

Pasy dostępne, w zależności od rozmiaru, w kolorach niebieskim lub czerwonym

Wykorzystane materiały:
Rdzeń pasa jest wykonany z wysokogatunkowej bardzo lekkiej i trwałej taśmy. Ze strony zewnętrznej pokryty jest kolorową lycrą, a z wewnętrznej delikatnym materiałem zapewniającym wysoki komfort noszenia. Cały pas jest obszyty niestrzępiącą się taśmą. Jest tak uformowany, aby w części wzmacniającej plecy osiągał szerokość 6", w kierunku do boków stopniowo się zwężając. Za wyjątkiem podstawowego przeznaczenia pasa - tj. wzmocnienia kręgosłupa podczas ćwiczeń - pas zapewnia zupełną swobodę ruchów. Ze względu na bardzo niską wagę można go nosić w czasie całego treningu, bez potrzeby zdejmowania.

Syntetyczne pasy swoimi parametrami w pełni zastępują klasyczne 4" pasy skórzane, a ze względu na komfort noszenia i doskonałe, dokładne zapinanie - niezależne od rozmieszczenia kołków i dziur w pasie, stają się popularne i chętnie używane przez kulturystów.

Zapięcie:
Suchy zamek o długości 50 cm zapewniający dokładne i pewne ściągniecie pasa