Mad Max Rękawiczki Professional Exclusive

Rękawice przeznaczone dla najszerszego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem uprawiających ciężkie ćwiczenia siłowe. 

UWAGA:

Rękawice dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych. Jeżeli chcesz zamówić tylko i wyłącznie konkretny kolor spytaj przed zamówieniem o dostępność poszukiwanego rozmiaru w tym kolorze.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mad Max
  • szt.
  • 36,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Rękawice przeznaczone dla najszerszego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem uprawiających ciężkie ćwiczenia siłowe. 

Produkowane z czarnej skóry pierwszej klasy w wykonaniu matowym. W celu wykluczenia możliwości zabarwienia rąk podczas ćwiczeń, skóra ta, od strony wewnętrznej wyposażona jest w specjalne laminowanie, które tę nieprzyjemną własność skóry całkowicie eliminuje. W rejonie dłoni podwójna warstwa skóry wypełniona jest specjalnymi poduszkami. 

 

Obie warstwy przeszywane są w sposób uwzględniający anatomiczną budowę dłoni, co zapewnia większą wytrzymałość oraz pewniejszy i dokładniejszy chwyt. Na grzbiecie zastosowano bardzo wytrzymałą i trwałą lycrę typu 3-WAY. Charakteryzuje się ona bardzo dobrym odprowadzeniem potu i dostępem powietrza do ręki. Rękawica uzupełniona jest w elastyczny, usztywniający pasek, który poprzez swoje podwójne okręcenie wokół nadgarstka i podwójne zapięcie zapewnia perfekcyjną stabilność ręki podczas ćwiczenia. 


Rozmiar

S

M

L

XL

2XL

(w cm)

17,5-19

19-20,5

20,5-22

22-23,5

23,5-25Towar fabrycznie nowy!!!

Ceny przedstawiciela Mad-Max na Polskę
BODY LINE


UWAGA!
Prosimy nie kupować akcesoriów treningowych firmy Mad-Max po rażąco niskich cenach.


W sprzedaży pojawiły się nieoryginalne wyroby o niskiej jakości za które firma Mad-Max nie bierze odpowiedzialności!

Przedstawiciel Mad-Max na Polskę firma BODY LINE.