Vitalmax L-carnitine liquid 110.000 | 1200ml

  • szt.
  • 59,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

VITALMAX L-KARNITIN 110 000 CARNI MAX - NAJSILNIEJSZA L-KARNITYNA NA RYNKU

AŻ 110 000mg CZYSTEJ L-KARNITYNY W BUTELCE

L-karnityna jest naturalną substancją pochodzenia aminokwasowego, klasyfikowaną jako czynnik witaminopodobny. Może być syntetyzowana w wątrobie i nerkach z lizynyi metioniny, w obecności witaminy C, B6, PP oraz żelaza. Karnityna jest substancją niezbędną do prawidłowego funcjonowania mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, a także innych tkanek i organów. Reguluje przemianę kwasów tłuszczowych, ułatwiając ich spalanie. Uważa się, że bez karnityny organizm nie mógłby korzystać z tłuszczu jako źródła energii.Wyniki badań wskazują również na korzystne efekty stosowania karnityny przed wysiłkiem fizycznym. Jej podawanie zwiększa wytrzymałość i odporność na przeciążenia i zmęczenie. Nawet podanie dużych ilości l-karnityny nie powoduje skutków ubocznych. Najlepsze efekty osiąga się stosując karnitynę w okresie wzmożonych treningów aerobowych (rower stacjonarny, stepper, szybki chód itp.).

Karnityna Liquid Vitalmax w opakowaniu 1200ml zawiera 110 000mg czystej l-karnityny w najlepiej przyswajalnej i wykorzystywanej przez organizm formie.

PREPARAT VITALMAX L-KARNITIN LIQUID 110000 TESTOWANO
LABORATORYJNIE POD WZGLĘDEM CZYSTOŚCI SKŁADU

Sposób użycia: Przy treningu aerobowym dzienna dawka wynosi 916,7mg - 1833,4mg (10-20 ml). W okresie treningów siłowych lub w dni beztreningowe można utrzymać dawkę 916,7mg dziennie. Najważniejszą porą brania karnityny jest okres ok. 2-3 godz. przed treningiem. Można ją brać także rano po wstaniu z łóżka lub przed pójściem spać. Karnitynę należy brać na pusty żołądek i nie łączyć jej z żadnym posiłkiem. Według najnowszych badań karnityna po wzięciu dostaje się do krwiobiegu w ciągu kilkunastu minut (po ok. 30 minutach od jej wzięcia można już zjeść posiłek), natomiast zaczyna działać po ok. 3-4 godzinach. Stwierdzono też, że najlepsze jej działanie jest zauważane po wysyceniu organizmu l-karnityną (po ok. 3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji).

Składniki: woda, L-karnityna, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), substancje słodzące: sukraloza i acesulfam K, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu, aromat grejfrutowy

10 ml zawiera 916,7mg L-karnityny

Wartość energetyczna: w 100g preparatu:
  82,83 kJ / 19,8 kcal
 
Wartość odżywcza: w 100g preparatu
Białko 4,95g
Węglowodany 0g
Tłuszcz 0g

 

Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze do 25 st. C, w zamkniętym opakowaniu. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Suplement diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Informacje alergiczne: wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym gluten, laktozę, soję oraz białka jaj.